REKLAM

Ben 10 Uzaylı İstilası

Ben 10 Uzaylı İstilası Oyunu Oyna

Ben 10 Oyunları kategorisinin en yeni üyesi olan ve her zaman Cartoon hayranlarının en sevdiği oyun kategorisi olacak olan web sitemizin Ben 10 Uzaylı İstilası oyununa sizi artık çok büyük bir heyecanla davet edebiliriz. Dışarıdaki pek çok erkek ve kızın favori kahramanı olduğu ve bir kez daha dünyayı kurtarma misyonu görevinde ona katılıp ona yardım edecek misin?

İçinde acele kelimesinin bulunduğu bir oyundan bekleyeceğiniz gibi, bu, Ben 10’un kendi başına ilerlerken tam olarak bunu yapacağı koşma ve zıplama içeren bir platform-macera oyunudur ve siz yapmak için ekrana dokunursunuz onu atlamak, bu kadar basit. Bunların arasında, sivri uçlar, zemindeki çukurlar veya diğer engeller gibi tuzaklardan kaçınmak için bunu yaparsınız.

Yapacağınız başka bir şey de Omnitrix eşyalarını toplamaktır çünkü belirli sayıda eşyayı aldıktan sonra, uzaylı cihazdan farklı uzaylılara dönüşme gücüne sahip olacaksınız ve deneyimi daha da iyi hale getireceksiniz. Başka güçlendirmeler görürseniz, bunları da aldığınızdan emin olun!

Yaklaşan heyecan verici uzaylı maceranızda iyi şanslar ve arkadaşlarınızın çoğunu bunu veya diğer oyunlarımızdan herhangi birini oynamaya davet etmeyi unutmayın, çünkü burada ne kadar çok olursak, herkes için o kadar iyidir! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM