REKLAM

Tropical Merge

Tropical Merge Oyunu Oyna

Büyükbabanla büyüdüğün kendi memleketine geri döndün. Güzel bir nostalji duygusuyla dolu, topraklarınıza gidecek ve küçük bir çocukken hissettiklerinizi hissedeceksiniz. Büyükbaban sayesinde ne yapman gerektiğini biliyorsun. Yoluna geri dönüp bu toprakları eskisi kadar verimli hale getirebilir misin?

Ait olduğunuz yere geri döndüğünüzde, kendi topraklarınız için bir iyilik yapma ihtiyacı hissetmeniz kaçınılmazdı. Büyükbaban tarafından eğitildiğin için aile çiftliğine bakabilirsin. Bu macera sırasında birçok farklı insanla tanışacaksınız. Sadece yerel halktan yardım almayı değil, onlara yardım etmeyi de öğreneceksiniz. İçinizdeki yeri bulun ve adayı keşfetmeye çalışın. Oraya ait olduğunuzu gerçekten hissetmenin tek yolu budur. Ayrıca, bilginiz sayesinde çiftçilik becerilerinizden de para kazanabilirsiniz. Bazı günlük zorluklarınız olacak, ancak bunları yerine getirebilirseniz ödüllerinizi alacaksınız. Günlük görevleriniz üzerinde ne kadar çok çalışırsanız, çiftliğinizi daha fazla kaynak ve ticaret borsası ile o kadar iyi kurabilirsiniz. Sahip olduğunuz tüm mahsulleri birleştirerek hasatınızı almaya ve satmaya çalışın. Yani,

Tropical Merge’de kendi çiftliğinizi oluşturmaktan ve yönetmekten keyif aldıysanız, Mergest Kingdom‘a da göz atmalısınız !

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM