FİNEAS VE FÖRB MACERA 2

Fineas ve Förb Macera 2 oyunu hakkında

Fineas ve Förb çocuklarımızın vazgeçilmez çizgi kahramanları arasında yer edinen süper kahramanlar. Oyunun ilk serisinin çok fazla tutulması üzerine ikinci versiyonu ile karşımıza çıkıyor. Buyurun beraber Fineas ve Förb macera 2 oyununun nasıl oynandığı hakkında bilgi sahibi olalım.

Nasıl Oynanılır?

Fineas ve Förb macera 2 oyununda kahramanlarımızı yönetebilmek için her zaman olduğu gibi klavyemizin yön tuşlarını kullanıyoruz. Karşımıza çıkan labirentli kapılardan geçip, bir başka odaya geçişimizi sağlamaktayız. Geçişi sağlamış olduğumuz oda içerisinde karşımıza çıkan kapalı kutu ve mini robotlarını imha ederek etkisiz hale getirmeye çalışıyoruz. Bu işlemi yaparken X tuşundan yardım alıyoruz. Karşımıza çıkan engeller üzerinden zıplamak için Space yani boşluk tuşunu kullanıyoruz. Aşamalı olarak kurulan bu oyun üzerinde yapmış olduğunuz puanlarla diğer kullanıcılar ile kıyasıya mücadele edeceksiniz.

Minikoyuncu.Org sitesi üzerinde yer vermiş olduğumuz Fineas ve Förb kahramanlarının bu oyunu henüz yeni olmasına rağmen kısa sürede ilgi odağı olmuş ve sitemiz üzerinde yer verilmesine neden olmuştu. Pek çok kullanıcı kitlesinin beğeniyle oynadığı Fineas ve Förb ile yeni maceralara çıkmak için oyun üzerinde yer alan tüm engelleri hızlı bir şekilde aşmanız gerekmektedir. İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM