REKLAM

Friday Night Funkin 2

Friday Night Funkin 2 Oyunu Oyna

Cuma gecesi ve gençler iyi vakit geçirmek için gece kulüplerine akın ediyor. Burada ritim ve duygularını göstermek için sahneye çıkan müzik severler arasında sürekli yarışmalar düzenleniyor. Siz de katılmaya karar verdiniz. Bu, aşık olduğunuz kızın sempatisini kazanmanıza yardımcı olacak. Hoparlörlerden çalan melodiyi dikkatlice dinleyin. Onunla aynı anda hareket etmelisiniz. Her doğru hareket size rakibinizi yenmenize yardımcı olacak puanlar kazandıracak!

Burada onlarca şarkıcı ve çeşitli şarkılar keşfedeceksiniz. Bu yüzden oyuna başlamadan önce sesi açmanızı öneriyoruz! Bu aslında parmaklarınızın hızını ve yüksek konsantrasyon yeteneğini test ettiğiniz bir beceri oyunudur. Mobilde oynuyorsanız, oynamak için parmaklarınızı doğru yönde kaydırmanız yeterlidir. PC’de oynuyorsanız klavye oklarını kullanın. Yapacağınız şey zamanı geldiğinde doğru oka basmaktır. Seviye başladığında, önce şarkıyı duyacaksınız. Ardından oklar yukarı doğru akmaya başlayacaktır. Dibe ulaştıklarında, o oka basın. Oyunda ilerledikçe hız artacak ve oyunu oynamak daha zorlu hale gelecektir. Ancak burada her türlü zorluğun üstesinden gelebileceğinizden eminiz! İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Becerilerinizi daha da ileri götürebileceğiniz başka müzikal maceralara hazırsanız, çevrimiçi ve ücretsiz beceri oyunları koleksiyonumuza göz atmayı ve bu oyun gibi daha eğlenceli oyunlara göz atmayı unutmayın.

Yayın tarihi

24 Haziran 2021

Özellikleri

  • 2D renkli grafikler
  • Tamamlanacak birkaç seviye
  • Farklı şarkılar
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için klavye oklarını kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM