REKLAM

Friday Night Funkin: B-Side Remixes

Friday Night Funkin: B-Side Remixes Oyunu Oyna

Eğer bir müzik aşığıysanız ve Friday Night Funkin’ B-Side Remixes ile vücudunuzdaki ritim varsa, tutkunuzu daha önce hiç olmadığı gibi yaşayacaksınız! Müzik bilginizi, ritminizi ve becerilerinizi klavyede test edebileceğiniz, ünlü oyunun bazı hayranları tarafından yaratılan ünlü ve beğenilen Friday Night Funkin’in bu moduyla harika zaman geçirmenin zamanı geldi.

Müzik çalarken iskeletinizi sallamaya hazır olun ve tüm dünyaya kız arkadaşınıza deli gibi aşık olduğunuzu ve onun yanında olmak için her şeyi yapacağınızı gösterin! Aileleriniz bu Romeo ve Juliet tarzı ilişkiye tamamen karşılar ve fikirlerini değiştirmek için yapabileceğiniz hiçbir şey yok, tek bir şey dışında! Sevdiklerinizin ailesi müzik konusunda tutkulu, hepsi dünyaca ünlü rock sanatçıları ve sadece küçük kızlarının gerçek bir müzisyenle ilişki içinde olmasına izin veriyorlar. Yeteneğinizi mikrofonun önünde test etme ve ses akorlarınız artık buna dayanamayana kadar şarkı söyleme zamanı! Özgür ve tutkulu bir aşk yaşamak için onları bir kez ve sonsuza kadar etkilemeyi başarabilecek misiniz?

Her hafta müziklerinin yeni bir remiksinin keyfini çıkarın ve çok daha renkli karakterlerle yeni ve eğlenceli bir macera yaşayın ya da isterseniz; Oyunun diğer modlarla uyumlu eski doymamış görünümünün ve hissinin tadını çıkarın, oyunu kolaylıkla nasıl oynayacağınızı öğrenmek ve eğlenceye dalmak için öğreticiyi tamamlayın!

Friday Night Funkin: B-Side Remixes’i kim yarattı:
Bu oyun NinjaMuffin99, Phantom Arcade ve Block tarafından Evilsk8r tarafından sanat ve Kawai Sprite’ın müziği ile geliştirildi.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM