REKLAM

Friday Night Funkin’: Brawl Stars

Friday Night Funkin’: Brawl Stars Oyunu Oyna

Sevgili çocuklar, bugün gerçek bir oyun bombası sizi bekliyor! Friday Night Funkin’: Brawl Stars’a hoş geldiniz! İki popüler oyun Friday Night Funkin ve Brawl Stars’ın işbirliği burada! Bu, her iki oyunun hayranları için hoş bir sürpriz olacak. Burada en havalı kavgacılar savaş alanında değil, müzik sahnesinde karşılaşacak ve savaşacaklar. Etkileyici, değil mi? En büyük müzikal savaşa hazır mısınız? O zaman devam et!

Friday Night Funkin’: Brawl Stars Nasıl oynanır?

Friday Night Funkin’: Brawl Stars’da cesur Rico Boyfriend’in yerini alacak. Düşmanları, her zamanki rakipleri yerine ünlü kavgacılar olacak. Kötü şarkıcılar arasında birçok popüler dövüşçü sahne alacak: Byron, Nita ve Leon, Bo, Edgar, Bull ve Bibi, Jackie, Colt ve diğerleri.

Onlarla iki modda savaşabilirsiniz – hikaye ve serbest oyun. Hikayede, oyun haftalarında oynamanız ve sırayla şarkıların kilidini açmanız gerekiyor. Ancak serbest oyun modunda elleriniz tamamen çözülecektir. Herhangi bir düşmanla savaşabilir ve herhangi bir şarkıyı seçebilirsiniz. Kazanmak için okları kullanarak not kombinasyonunu hızlı bir şekilde tekrarlamanız gerekir. Parmaklarınızı ustaca tuşların üzerinde gezdirin ve düşmanlarınızı paramparça edin! Oyununuzun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM