REKLAM

Friday Night Funkin’: Neo

Friday Night Funkin’: Neo Oyunu Oyna

Müzik sizin için bir yaşam biçimidir, onsuz günlerinizi hayal bile edemezsiniz, o zaman Friday Night Funkin’: Neo ile iyi vakit geçirin ve ritminizi ve bir müzisyen olarak becerilerinizi test edin! Bazı çok yaratıcı hayranlar tarafından geliştirilen ve en modern müzikal temaların ritmine göre hayatınızın en güzel anlarını yaşamanızı sağlamaya hazır, eğlenceli ve ünlü Friday Night Funkin’in bu yeni modunun keyfini çıkarın.

Sevgilinizle olan ilişkiniz bir ipte asılı kalıyor, ilişki için yeterince çabalamadığınızı hissediyor ve ona sevginizi tarzını göstermedikçe sizinle kalmaya istekli değil, müzik tutkusu fikrini değiştirip sana koşarak geri dönmesini sağlayabilir! Sevdiğinizin sevgisini geri kazanmak için neler yapabileceğinizi dünyaya göstermenin zamanı geldi. Bu sefer, çok daha kentsel bir ritimle, küçük şarkıcımızın yol boyunca tek bir notayı bile kaçırmadan her seviyenin müzik notalarını takip etmesine yardımcı olmanız gerekecek. Büyük yeteneğinizi mikrofonun önünde gösterin ve artık dizginsiz bir ritimle şarkı söyleyemeyene kadar şarkı söyleyin!

En ateşli müziğin yeni haftalık remikslerinin keyfini çıkarın ve bu harika maceranın tadını sonuna kadar çıkarmanızı sağlayacak renkli grafikler ve çok daha ayrıntılı ve eğlenceli karakterlerle kendinizi uzaklaştırın.

Friday Night Funkin’: Neo’yu kim yarattı?
Bu oyun NinjaMuffin99, Phantom Arcade, Block ve Evilsk8r tarafından geliştirildi ve Kawai Sprite müziği yaptı.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM