REKLAM

Friday Night Funkin’ vs Matt

Friday Night Funkin’ vs Matt Oyunu Oyna

Friday Night Funkin’ vs Matt’de bu eğlenceli, hızlı ve eğlence dolu oyunun 2 haftasında hızlı ve heyecan verici bir modun tadını çıkarın! Wii Sports’tan Matt’in sunduğu her türlü zorluğun üstesinden gelmeye hazır mısınız?

Yeni, sportif, yetenekli ve enerjik bir karakter sizi bekliyor, muhteşem müzikal becerileriyle kız arkadaşınızı etkilemeye hazır. Karşılaştığınız en zorlu ritim mücadelesinin üstesinden başarıyla gelecek kadar hızlı olacak mısınız? İmkansız diyorlar ama o kelime sizin kelime dağarcığınıza bile girmiyor! Meydan okumaya katılın ve tüm zamanların en iyi müzisyeni olduğunuzu kanıtlayın.

Bu canlandırıcı mod, sevdiğiniz ritim oyununuzu çevrimiçi bir müzik şovuna dönüştürüyor. Orijinal Friday Night Funkin’ gibi, ekranın en üstüne çıkarken oklara basmalısınız. Her ok bir vuruşa karşılık gelir, bu yüzden kendinizi müziğe alıştırmanın yolu budur. Ekrandaki okları takip edin ve ritmi yakalayın.

Friday Night Funkin’ vs Matt’i kim yarattı?

Bu oyun, The Only Volume tarafından oluşturulan müzik, Hayley C0ntrol tarafından sanat ve Dead SkullXX ve Aflack’in karakterleri olan Sulayre tarafından geliştirilmiştir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM