REKLAM

Friday Night Funkin vs QT Mod

Friday Night Funkin vs QT Mod Oyunu Oyna

Ünlü olduğundan beri Boyfriend’in pek çok hayranı var ve Friday Night Funkin vs QT Modunda şarkı söyleme becerilerinizi bu sefer başka bir rakip üzerinde deneyeceksiniz. Ancak QT göründüğü kadar kolay olmayabilir ve sunacağı müzikal zorluklar sizi ona dikkat etmeye ikna etmek için bahane olacaktır. İlk iki şarkı sırasında Carefree ve Careless QT bir insan için hızlı ama normal bir şekilde şarkı söylüyor, sonraki iki şarkıda Sensory Overload ve Termination sırasında gerçek yüzünü gösterecek ve işiniz gerçekten zor olacaktır. QT ile zor modda düello yapabilecek ve gizli şarkının kilidini açabilecek misiniz?

Friday Night Funkin vs QT Mod Oyunu Nasıl Oynanır?

Her şarkı için ister Hikaye Modunda ister Serbest Çalma modunda çalıyor olursanız olun, amacınız notaları çalmak için yön tuşlarını kullanarak şarkıların tüm notalarını listelerde doğru zamanda çalmak. Bunu yaparak şarkıların sonuna geldiyseniz ve ilerleme çubuğu lehinize ise kazandınız bu kadar basit.

Yani, BF’nin başının üstünde ok sembollerinin eşleştiğini gördüğünüzde, klavyenizdeki aynı ok tuşlarına basın, ancak bunun için arka arkaya çok fazla yanlış zamanlama yaparsanız, tüm oyunu kaybedersiniz ve yeniden başlamanız gerekir. Keyfini çıkarın ve daha fazla eğlencenin gelmesi için diğer fnf oyunlarımızı dolaştığınızdan emin olun, çünkü daha bitmedi!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM