REKLAM

Friday Night Funkin’ vs RidZak

Friday Night Funkin’ vs RidZak Oyunu Oyna

Arkadaşımız Boyfriend, Friday Night Funkin’ vs RidZakk adlı yeni bir modda yeni bir rapçi tarafından meydan okundu! ClubCity’de yaşayan yeni rakibiniz zorlu bir savaşta en yakın arkadaşlarından birinin sizin tarafınızdan mağlup edildiğini öğrendi, şampiyon unvanını geri kazanmak için rakibinizi yenebilir misiniz?

RidZak, siyah bir kulaklıkla korunan ve iblis boynuzlarıyla süslenmiş, havada asılı ellere sahip, antropomorfik, ateş topu benzeri bir karakterdir. Gözleri ve cildi kırmızı ve dişleri iğneler kadar keskin o gerçekten uğursuz ve dehşet verici! Cesur olun ve her notayı doğru zamanda söyleyerek ritim duygunuzu ve müziğe olan hediyenizi bir kez daha test etmeye hazır olun. Gerçekten çılgınca ve yenmesi zor bazı şarkıların keyfini çıkarın ve yol boyunca yaşanan olumsuzluklar karşısında pes etmeyin. İyi şanslar…

FNF Oyunlarının nasıl oynanacağını buradan öğrenin:
Seride yeniyseniz, açıklamanın bu kısmı size adanmıştır ve bunu sonuna kadar okumak oyunu kolaylıkla oynamanıza yardımcı olacaktır!

Ritim savaşını kazanmak için şarkının sonuna gelmeli ve arka arkaya çok fazla notayı kaçırmadan ilerleme çubuğunu yeşile çevirmelisiniz, çünkü ilerleme çubuğu kırmızıya döndüğünde kaybedersiniz.

Ekranda yüzen okların Boyfriend’in başının üstündeki oklarla eşleştiğini gördüğünüzde, nota basmak için klavyenizdeki aynı ok tuşuna tam olarak basın, bu kadar basit!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM