REKLAM

Friday Night Funkin vs Shaggy v2

Friday Night Funkin vs Shaggy v2 Oyunu Oyna

Yeni havalı müzik oyunu modunda yeni rakipler ve eski düşmanlar sizi bekliyor! Friday Night Funkin vs Shaggy v2, Girlfriend’in kalbini fethetmek için yolculuğunuza devam edeceğiniz orijinal FNF’ye bir eklentidir. Sevgili babacığına, rap savaş barını kazanarak kızına layık olduğuna ikna et. Müziğin ritmine göre klavyenizdeki oklara basın ve Friday Night Funkin VS Shaggy Modunun şampiyonu olun!

Genellikle hikaye modunda 3 zorluk seviyesi arasından seçim yapabilirsiniz ancak bu oyunda sadece zor mod olacaktır. Serbest çalma modunda çalmak isterseniz şarkılar arasında seçim yapabilirsiniz.

Şimdi oyunun amacına gelelim. Oyuna başladığınızda ekranda gösterilen oklara basmanız gerekecek. Yön tuşlarını veya w,a,s,d tuşlarını veya her ikisini birden kullanabilirsiniz. Dikkatli olun, çünkü oklar yerlerine geldiğinde onlara doğru zamanda basmanız gerekecek.

Tüm bilmeniz gereken bu, umarım her şeyi anlamışsınızdır. Yalnız oynamak istemiyorsanız, bir arkadaşınızı veya birini davet edebilirsiniz. Umarım eğlenirsiniz ve size iyi şanslar dilerim!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM