REKLAM

Friday Night Funkin’ vs Tabi

Friday Night Funkin’ vs Tabi Oyunu Oyna

Hey Millet! Bu güzel günde Friday Night Funkin oyunları kategorisine yeni bir oyun eklemeye karar verdik çünkü oyun sitemizde yeni Friday Night Funkin oyunlarını bekleyen çok sayıda hayranımızın olduğunu biliyoruz ve sizlerin de sahip olmanızı istiyoruz.

Tıpkı diğer FNF oyunları gibi, bu oyunda göreceğiniz yeni bir karakter ve gerçekten harika şarkılar ile çok havalı bir ritim ve tepki süresi oyunudur.

Bu oyunların eski bir hayranıysanız veya bir kaç kez oynadıysanız direkt olarak oyuna gidebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz ancak burada yeniyseniz burada benimle biraz daha kalmanızı öneririm. Nasıl oynanacağını öğrenmek istiyorsanız metnin sonraki bölümünü okuyun.

Enter’a basarak oyuna başlayabilirsiniz. Artık kendinizi ana menü kısmında bulacaksınız. Burada 2 oyun modu bulacaksınız. Birincisi hikaye modu, ikincisi ise serbest oyun modu olacak. Hikaye modunda 3 zorluk seviyesi arasından seçim yapabilirsiniz: kolay, normal ve zor. Bu adımlardan sonra oyuna başlayabilirsiniz. Amacınız ekranda gösterilen okları doğru zamanda, yerlerine geldiklerinde itmek olacaktır. Ortalığı çok fazla karıştırmamaya dikkat edin, yoksa oyunu kaybedersiniz.

Tüm söylemek istediğim buydu, şimdi oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Umarım beğenirsiniz, diğer Friday Night Funkin oyunlarını da deneyebilirsiniz. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM