REKLAM

Online Futbol

Online Futbol Oyunu Oyna

Online Futbol’da dünyadaki diğer oyuncularla futbol sahasına gidebilirsiniz! Oyuncular topu almak için birbirleriyle yarıştıkça rekabet kızışıyor ve takımınızı şampiyonaya taşımak için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Topu hareket ettirip diğer oyuncuların gol atmasını engelleyebilir misin?

Herkes rengini giyiyor ve hakemin düdüğünü bekliyor. Koçunuzun taktikleri ile maçı kazanacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu çevrimiçi oyundaki amacınız, oynadığınız her maçı süre dolmadan rakibinizden daha fazla gol atarak kazanmaktır. Oyunu diğer rastgele oyuncularla tek başınıza oynayabilir veya 3 arkadaşınızı davet edip gerçek MVP’nin kim olduğunu görebilirsiniz. Hareket etmek için WASD tuşlarını kullanın. Daha fazla hıza mı ihtiyacınız var? Diğer oyunculara yetişmek için, daha hızlı koşmak için farenin sağ düğmesine basabilirsiniz. Rakip oyuncuya ulaştığınızda, ondan topu çalmak için BOŞLUK ÇUBUĞU’na basın. Topunuz varken yavaş hareket ettiğinizi unutmayın. Etrafındaki çamur havuzları da hızınızı düşürecektir, bu yüzden dikkatli olun. Topa vurmak için farenin sol düğmesine basın. Ayrıca bir sandalye kapıp onu durdurmak için diğer oyunculara fırlatabilirsiniz. Kimseye söylemeyeceğiz, söz ver!

Ligin en başarılı takımı olun ve dünya kupasını kazanın! İyi eğlenceler!

Geliştirici

Online Futbol, Rezoner tarafından yapılmıştır.

Yayın tarihi

Ekim 2018

Özellikleri

  • Çok oyunculu çevrimiçi oyun
  • Arkadaşlarla veya rastgele oyuncularla oynayabilir
  • Liderler
  • Karakterinizi özelleştirebilir

Kontroller

Hareket etmek için WASD tuşlarını kullanın. Geçiş istemek için E tuşuna basın. Oyuncuları kaydırmak ve mücadele etmek için BOŞLUK ÇUBUĞU kullanın. Topa vurmak için farenin sol düğmesine ve koşmak için farenin sağ düğmesine basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM