REKLAM

Parmak Futbolu Şampiyonlar Ligi

Parmak Futbolu Şampiyonlar Ligi Oyunu Oyna

Parmak Futbolu Şampiyonlar Ligi oyununda, her yıl düzenlenen yıllık uluslararası futbol turnuvasına katılmanız gerekiyor. Gerçek futbol oynamayacaksınız, mini futbol (mini top) oynayacaksınız. Bu oyun, iki takıma bölünmüş sadece 10 oyuncunun sahada oynamasıyla farklılık gösterir. Oyunun ilginç bir kontrol sistemi var. Her takım sırayla gelir ve bir seferde yalnızca bir hareket gerçekleştirebilir. Maç sırasında rakibin kalesine en çok gol atan takım kazanır. Ayrıca oyunda Beşiktaş ve İstanbul Başakşehir gibi Türk takımları de yer alıyor.

Asıl görev, futbol takımınızı finale yaklaştırmaktır, ancak bu kolay olmayacaktır. Önce ön eleme turunu, ardından üç eleme turunu, ardından play-off turunu, ardından grup aşamasını ve playoffların sonunda geçmeniz gerekir. Son aşamaya gelmek için çok fazla oyun oynamanız ve rakibinizi yenmeniz gerekiyor, Parmak Futbolunda 2020-21 Şampiyonlar Ligi’ni kazanmanın tek yolu bu!

Parmak Futbolu Şampiyonlar Ligi Oyunu Nasıl oynanır?

Oyuna başlamak için favori takımlarınızdan birini seçmeniz ve oynamaya başlamanız gerekir. Topa vurmak veya bir futbolcuyu istenen yere taşımak için, üzerine sol tıklayın ve serbest bırakmadan imleci sağa hareket ettirin, ardından hareketi tamamlamak için fare düğmesini bırakın. Oyuncularınızı topun bulunduğu yöne doğru yönlendirin, böylece hareket etsinler ve vursunlar. Topu rakiplerin kalesine defalarca sürmek zorundasın, kazanmanın tek yolu bu! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM