REKLAM

Düğün Planlayıcısı

Düğün Planlayıcısı Oyunu Oyna

Düğün Planlayıcısında düğün sezonu üzerimizde. Tüm bu mutlu çiftler koridorda yürümeye, yeminlerini söylemeye ve birlikte bir ömür geçirmeye hazır. Ve her şeyin yolunda olduğundan emin olmak bizim görevimizdir. Ama bu çok büyük bir düğün olduğu için, biraz daha yardıma ihtiyacımız olabilir. Ve biz sadece en iyilerle çalışıyoruz, bu yüzden bize yardım edebileceğinizi düşündük! Meydan okumaya hazır mısınız?

Ah, aşk için yaptığımız şeyler … Bu mutlu çift için mükemmel bir düğün planlamaya hazırız çünkü bunu hak ediyorlar, sence de öyle değil mi? Şimdi ihtiyacımız olan tek şey bize yardım edecek biri çünkü yapacak çok şey var. Bu oyunda amacınız mükemmel düğünü planlamak ve gelin ve damatımızın mükemmel görünmesini sağlamaktır. Kaybedecek vaktimiz yok, bu yüzden çabuk olsak iyi olur! Makyajını yapmakla başlayalım. Göz farı, allık ve ruj uygulayın ve bir sonraki adıma geçin. Saçını şekillendirmeli ve en iyi elbiseyi seçmeliyiz. Vay canına, o bir tanrıçaya benziyor. Bu gece ona bir kez daha aşık olacağından eminiz. Artık damadın kıyafetlerini seçebiliriz. Bekle, işinin burada bittiğini düşünüyorsan, yanılıyorsun! Arka plan resmini değiştirmeniz, sunağı bir çardakla süslemeniz ve mükemmel bir düğün pastası yapmanız gerekiyor. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Sayende favori çiftimiz bugün hayatlarının en güzel anlarını yaşadı. Ancak çevrimiçi kız oyunları koleksiyonumuzda planlanacak başka düğünler de var.

Geliştirici

ozigames Düğün Planlayıcısını geliştirdi.

Yayın tarihi

01 Temmuz 2020.

Özellikleri

  • Bir gelin ve damat giyinmek için
  • Eğlenceli oyun
  • Güzel 2D grafikler
  • Kolay kontroller

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM