REKLAM

İnstagram Kızı Giydirme

İnstagram Kızı Giydirme Oyunu Oyna

İnstagram Kızı Giydirme’de İnstagram’ınızı ateşe vermeye hazır olun. Karakterinizi en güzel şekilde giydirin, böylece hayal edebileceğinizden daha fazla beğeni alabilirsiniz! Bu oyunda farklı stilleri keşfetmeye hazır mısınız?

Telefonunuzu alın, en iyi kıyafetlerinizi giyin ve özçekimler yapmaya hazırlanın! Bu oyunda amacınız modaya uygun kıyafetler giyinmek, farklı tarzlar denemek ve her zamankinden daha fazla beğeni almaya çalışmak! Kontroller gerçekten çok basit ve bu oyunu farenizle oynayabilirsiniz. 7 kızdan birini seçerek başlayın ve başlayalım! Ekranın sol alt köşesinde hashtag işaretini görebilirsiniz. Oluşturmanız gereken görünümleri görmek için üzerine tıklamanız yeterlidir. #Workout ile başlayabilir ve # Cute’nStylish, #OutfitoftheDay ve diğerlerine geçebilirsiniz. Her hashtag’in altında, o hashtag için deneyebileceğiniz kıyafetleri görebilirsiniz. Her bir görünümü yeniden yaratmayı deneyebilir veya istediğiniz kıyafetleri seçebilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek var. Her bir kıyafeti ve aksesuarı satın almak için beğenilerinizi kullanmanız ve onların karşılığını ödemeniz gerekir. Sadece dikkatli olun ve beğenilerinizi akıllıca kullanmaya çalışın, yoksa görünüşünüzü tamamlamak için yeterli kalmamış olabilirsiniz. İşiniz bittikten sonra bir fotoğraf çekin ve sosyal medya hesaplarınıza ekleyin. Yeni kıyafetler almak için aldığınız beğenileri kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak istiyorsanız, bunun gibi daha fazla başlığa göz atmak için çevrimiçi giydirme oyunları koleksiyonumuza bakın.

Geliştirici

OrangeGames, İnstagram Kızı Giydirmeyi geliştirdi.

Yayın tarihi

Haziran, 2018.

Özellikleri

  • Eğlenceli oyun
  • Sezgisel kontroller
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz 7 karakter
  • Güzel 2D grafikler

Kontroller

Bu oyunu fareniz ile oynayabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM