REKLAM

Tiktok Kızları

Tiktok Kızları Oyunu Oyna

Şu anda dünyanın dört bir yanındaki gençler arasında en popüler uygulamalardan ikisi TikTok ve Likee. Ladybug tiktok’un büyük bir hayranı, Mulan ise ikincisinin büyük bir hayranı. Her ikisi de en sevdikleri uygulamayı olabildiğince iyi temsil etmek istiyorlar, bu yüzden şimdi kimin en iyi giyinen olduğunu görmek için hızlı bir moda savaşı yapacaklar.

Neyse ki, Tiktok Kızları adlı yeni oyunumuzu oynarsanız, ikisini de stilist olarak giydirecek kişi siz olacaksınız ve yüzlerine makyaj yaparak başlayacaksınız. Onlar için makyaj yaparken allık, göz farı, ruj, rimel ve daha fazlası gibi kozmetikler kullanacaksınız, hepsi de istediğiniz gibi uygulayabileceğiniz farklı renklerde.

Saç stilini seçerek başladığınız kızları giydirirken, çeşitli üstleri ve altları karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Hatta kızlarımız için ayakkabı ve takı, bandanalar, şapkalar, gözlükler, telefon ve çok daha fazla aksesuar kullanabilirsiniz.

En kısa sürede, Pocahontas’ın Likee hesabına hazırlanıp yeni resimler göndermesine ve yeni kıyafetler giyerek TikTok hesabına göndermeye hazırlanmasına yardımcı olacağından emin olmalısın. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM