REKLAM

Fall Beans

Fall Beans Oyunu Oyna

Fall Beans, eğlenceli ve öngörülemeyen engelli parkurlar ve zorluklar, komik ragdoll fiziği, etkili kontroller ve bağımlılık yapıcı bir oynanış sunan rekabetçi bir çok oyunculu platform oyunudur. Çeşitli yaratıcı seviyelerde diğer oyunculara karşı yarışın, sahneden düşmeden bitiş çizgisine ulaşın veya eleme turları sırasında ayakta kalan son kişi olun.

Saçma görünümlü bir stile sahip karakterin kontrolünü elinize alın ve koşmak için WASD veya ok tuşlarına, atlamak için Boşluk ve dalmak için Sağ Fare Düğmesine basarak güzelce çizilmiş 3D ortamlarda gezinin. İmleci etrafına sürükleyerek kamerayı döndürün. Amaç, bir sonraki aşamaya hak kazanmak için bitiş çizgisine belirli sayıda oyuncudan önce ulaşmaktır. Alternatif olarak, seviyenin dışına itilmekten kaçınmanız ve diğerlerinden daha uzun süre hayatta kalmanız gerekebilir. Sonuna kadar yapmak, göründüğünden çok daha yanıltıcıdır: hain arazi ve engeller bir yana, bazen düzinelerce oyuncu birbiriyle çarpışarak birbirlerinin yoluna çıkıyor.

Fall Beans’i çevrimiçi oynamak ücretsizdir ve rekabetçi bir oyunda yaşanabilecek eğlence miktarı açısından kesinlikle benzeri görülmemiş bir oyundur. Minik Oyuncu’da oynayın ve herkesi geride bırakıp her aşamayı bitirip bitiremeyeceğinizi görün!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM