REKLAM

Lordz.io

Lordz.io Oyunu Oyna

Kara kalenin tehditkar gölgeleri ülkenin ortasında yükseliyor! Lordz.io’da savaşa katılın ve çevredeki krallıklardan diğer lordlarla rekabet edin! En iyi io oyunlarından biri olan Lordz.io, şövalyeler, kara büyücüler ve ejderhalarla dolu bir ortaçağ dünyasını şaşırtıcı io türünün rekabetçi oyunuyla birleştiriyor. Kılıcınızı kapın, cüppenizi emniyete alın ve çeşitli birimlerden oluşan bir orduyu komuta ederken miğferinizi giyin! Karanlık kaleyi yalnızca en becerikli ve güçlü lord ele geçirebilir, bu yüzden şimdi başlasan iyi olur!

Çatışan kılıçların ve askerlerin heyecan verici savaş çığlıklarının sesleri savaş alanını doldurur. Adamlarınızı toplayın ve diğer lordlarla yüzleşmeye hazırlanın. Bu .io oyununda, Lordz.io’daki diğer oyunculara karşı savaşmanız gerekecek. En büyük orduya sahip olan savaşı kazanır. Asker toplamak ve düşmanlarınızın titremesine neden olacak bir ordu oluşturmak kaynak gerektirir. Haritada dolaşırken etrafa dağılmış altın paraları göreceksiniz. Bu altın paraları toplayın, böylece ordunuz için birimleri eğitmeyi göze alabileceksiniz. Yeterince altın topladıktan sonra bir ordu kurmaya başlayabilirsiniz. Çağırmak için toplam 9 birim türünüz var. Her biri savaş alanında farklı bir avantaj sağlar ve farklı istatistiklere sahiptir. Her birimi çağırmanız gereken altın miktarı değişir, böylece ne kadar çok altına sahip olursanız, ordunuzun sahip olacağı çeşit ve sayılar o kadar artar. Sizi zafere götürecek tek şey birlikler değil! Ayrıca savaş alanına üstünlük sağlamak için farklı binalar yerleştirmelisiniz. 5 kişilik bir orduyla savaşı kazanamazsınız! Ordunuzun nüfus sınırını artırmak için evler inşa etmelisiniz. Altının azalması ve para toplamak için düşman oyuncuları savuşturmakla mı meşgul? Haritayı keşfedin ve sahipsiz bir altın madenini bulun ve yolunuza devam etmek için üzerine bir maden yerleştirin! Yine de dikkatli olun. Diğer oyuncular da altın madenleri talep etmeye çalışıyor ve binalarınıza saldırmaktan çekinmeyecekler. Çabalarınızı yakınlarına nöbetçi kuleleri yerleştirerek koruyun ve açgözlü lordlara rahatsız edecek başka bir hedef bulabileceklerini gösterin!

io oyunları, rekabetçi ve bağımlılık yaratan oynanışlarıyla birçok oyuncunun kalbini kazandı. Agar.io gibi io oyunları koleksiyonumuzda bu türden birçok harika oyunumuz var. İyi eğlenceler!

Geliştirici

Lordz.io, Spinbot Studio tarafından geliştirilmiştir.

Yayın tarihi

Kasım 2017

Özellikleri

  • Devasa bir ordu kurun
  • Üssünüzü düşman saldırılarından koruyun
  • Çağırılacak çeşitli birimler
  • Yerleştirilecek farklı binalar

Kontroller

Karakterinizi kontrol etmek için farenizi hareket ettirin. Bir ev inşa etmek için E tuşuna, bir kule inşa etmek için R tuşuna, bir askeri çağırmak için T tuşuna, bir at çağırmak için Y tuşuna, bir okçu çağırmak için U tuşuna, bir barbar çağırmak için I tuşuna, Bir ejderha çağırmak için O tuşu ve ordunuzu bölmek için boşluk çubuğu.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM