REKLAM

Venge.io

Venge.io Oyunu Oyna

Venge.io, arenadaki gerçek oyunculara karşı savaştığınız bir aksiyon çevrimiçi oyunudur. Toplamda, bir arenada olacaksınız ve hedefiniz haritada görebileceğiniz 3 puan kazanmak olacak. Bunun için, özel bir yetenek kullanabileceğiniz ve kazanma şansınızı artırabileceğiniz puanlar alırsınız. Yeniden doğma sırasında silahları değiştirebilirsiniz, toplam 4 tane vardır – Skar, Av Tüfeği, Tec-9 ve Keskin Nişancı tüfeği. Menüde arkadaşlarınızı davet edebilir ve birbirlerine karşı oynayabilirsiniz, ki bu kesinlikle daha eğlencelidir. Oyun harika bir oyun ve sofistike grafikler sunuyor, bu yüzden kesinlikle sıkılmayacaksınız.

Silahlarınızla kendinizi diğer oyunculara karşı savunun ve oyuna hakim olmak için mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalışın. Ayrıca el bombaları fırlatabilir ve oyununuz sırasında kazanılan deneyimle elde edilecek özel becerilerin kilidini açabilirsiniz.

Venge.io’daki farklı haritalar ve oyun modları nelerdir?

– SIERRA ve XIBALA: Her 30 saniyede bir haritada rastgele bir hedef belirecek ve puan kazanmak için yukarıda durmanız gerekecek, aynı zamanda özel becerilerin kilidini açmanıza izin verecek deneyim. Rakipleri ortadan kaldırmak da puan almanıza izin verecektir.

– MISTLE: Bu haritada amacın raylar üzerindeki bir vagonu bitiş noktasına taşımak olacağı bir takım eskort haritasıdır. İki takım, vagonu bir tarafa veya diğerine taşımak için savaşacak.

– TUNDRA: Bu harita bir Ölüm Maçı moduna sahiptir. Amaç, olabildiğince çok düşmanı öldürmek ve rütbe kazanmak olacaktır. Her kademe bir silahın kilidini açar: 1. kademede Tec9, 2. kademede av tüfeği, 3. kademede Yara ve 4. kademede Keskin Nişancı.

Venge.io’daki özel beceriler (kartlar) nelerdir?

Ya bir hedefe gelerek ya da rakipleri öldürerek deneyim kazandığınızda, özel becerilerin kilidini açma fırsatınız olacak.

– Geceyarısı Laneti: Düşmanları geçici olarak kör ederek, onları görüşlerini bozacak bir sisin içinde 10 saniye sarar.
– Buz Bombası: Darbe bölgesindeki düşmanları iki saniyeliğine dondurur, böylece artık hareket edemezler veya ateş edemezler, bu da onları savunmasız hale getirir.
– Kas Şoku: Bir rakibe onu felç eden ve hareketlerini birkaç saniye sarsıntılı ve tutarsız hale getiren bir elektrik şoku gönderir.
– Venom: Zehirler ve yavaşlar. Zehir zamanla hasar verir ve düşmanlarınızın hareketlerini çok daha yavaşlatır.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM