REKLAM

İlk Buluşma

İlk Buluşma Oyunu Oyna

İlk Buluşma oyununda harika bir randevu için arkadaşınıza yardım edin! Arkadaşınız sizi aradı ve yardımınıza ihtiyacı olduğunu söyledi. Harika bir arkadaş olarak, onun yardımına koştun. Özel bir erkekle ilk randevusuna çıkıyor ve onu hazırlayan siz olacaksınız. Şimdi onun cazibesini tamamlayabilir misin?

Burada, arkadaşınızın tamamen yenilenmesinden siz sorumlu olacaksınız. Bu çok özel olay için sabah erkenden uyanır. Bu, diğer tüm adımlardan önce iyi bir cilt bakımına ihtiyacı olacağı anlamına gelir. En iyi losyonları ve ürünleri kullanın ve sonuçlarını verene kadar bekleyin. Daha sonra, arkadaşınız için makyaj yapma şansınız olacak. Güzelliğini iltifat etmek için en iyi renkleri seçin! Gerisi, tüm görünümünü tamamlamak için saç modeli, kıyafetler ve aksesuarlar. Arkadaşınızın glam seansıyla işiniz bittiğinde, ilk buluşmaya hazır olacak. Ona şans dile!

Arkadaşınıza güzel bir makyaj yapmaktan hoşlanıyorsanız, bunun gibi daha fazla oyunun tadını çıkarmak için ücretsiz kız oyunları koleksiyonumuza göz atabilirsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM