REKLAM

Sosyal Medya Macerası

Sosyal Medya Macerası Oyunu Oyna

Natalie ve Olivia en iyi iki arkadaştır ve her zaman arkadaşlarından hızlı bir şekilde dikkat çekmenin yollarını ararlar. Şimdi de sosyal medya hesapları üzerinden bir hikaye oluşturmak için bir plan yaptılar. Sosyal Medya Maceraları sırasında güzel mağazalarını keşfederken sınırsız eğlenceye şahit olacaksınız. Bu amaçla harika görünmeleri önemlidir. Moda becerilerine sahip olmalarına rağmen, bu güzellikler sizi bu işi halletmek için seçtiler.

Bu harika moda meydan okumasını kabul etmeye hazır mısınız kızlar? Umarım kızların her gün belirli bir tarzda hazırlanmasına yardımcı olursunuz. Kızlar için bu ücretsiz çevrimiçi giyinme oyununda, sosyal medya hesaplarında yayınlayacakları fotoğraflarını çekmek zorunda olan profesyonel bir fotoğrafçının rolünü oynamanız gerekecek. Fotoğraflarının gittikçe daha fazla beğeni kazanıp kazanmadığını ve gelecekte bir sosyal medya şöhreti olarak gelişip gelişmediğini kontrol edin.

Ayrıca, kızların hak ettikleri popülerliği elde etmelerine yardımcı olmak için hesabınız için tüm filtreleri ve çıkartmaları keşfetmeniz önerilir. Tarayıcınızda bu en iyi kız giydirme oyununu oynarken sabrınız ve yaratıcılık becerileriniz test edilecektir. Her kız üzerinde eşit şekilde çalıştığından emin olun ve ikisinin doğal güzelliklerini dünyaya mükemmel kıyafetler ve makyajla göstermelerine yardımcı olun. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM