REKLAM

Tost Dükkanı İşletme

Tost Dükkanı İşletme Oyunu Oyna

Sabahınızı aydınlatacak lezzetli tostlar bulabileceğiniz Tost Dükkanı İşletmeye hoş geldiniz. Kahvaltının ne kadar önemli olduğunu ve güne daha iyi başlamanıza nasıl yardımcı olduğunu bilirsiniz. Peki ya her gün sabah erken saatlerde işe giden bizler? Kendimize kahvaltı hazırlama şansımız yok. Ama tam da bu yüzden bu Tost Dükkanı burada! Size ağız sulandıran tostlar yapmak için. Bir günlüğüne onlara katılmaya ve yardım etmeye hazır mısın?

Tost Dükkanı İşletme, bir tost dükkanının perde arkasında neler olup bittiğini görmeniz için kapılarını açıyor. Tost ister misin? Daha fazla konuşma! En lezzetli ve enerji dolu tostu sizin için tam zamanında hazırlayacağız! Bundan sonra, gelip müşterilerimiz için daha fazla tost hazırlamamıza yardımcı olabilirsiniz. Bu oyunda amacınız müşterilerimiz için nefis tostlar yapmak ve işimizi büyütmek! Daha fazla zaman kaybetmeyelim ve şimdi başlayalım! Müşteri geldiğinde sipariş al butonuna tıkladığınızda ekranın sağ tarafında sipariş görünecektir. Ardından mavi düğmeye tıklayın ve tost hazırlamaya başlayın. Malzemeleri ekranın üst kısmında görebilirsiniz. Hazır olduğunuzda, tostu ekmek kızartma makinesine koyun ve kızartma sayacına ve müşterilerin tostlarını nasıl sevdiklerine dikkat edin. Dekorasyon satın almak ve daha fazla müşteri çekmek için yeni malzemeler kazanmak için 3 yıldız kazanmaya çalışın! İyi eğlenceler!

Çevrimiçi yemek pişirme oyunları koleksiyonumuzda bunun gibi oynayacak daha fazla oyun var. Buraya tıklayarak kontrol edebilirsiniz.

Geliştirici

Kizi, Tost Dükkanı İşletme’yi geliştirdi.

Yayın tarihi

10 Mayıs 2017

Özellikleri

  • Eğlenceli oyun
  • Güzel 2D grafikler
  • Tamamlanacak birçok seviye
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM