REKLAM

Korsanlar ve Zombiler

Korsanlar ve Zombiler Oyunu Oyna

Bataklığın ortasındaki küçük bir adacıkta birkaç hazine sandığı bulunan yalnız bir korsansınız. Büyük canavar dalgaları size saldırıyor; Bu bataklıktan çıkıyorlar ve yanınıza gidiyorlar, belli ki altını sizden almak istiyorlar. Adanıza ulaştıklarında, onu yavaş yavaş yok etmeye başlarlar ve azalan bir yaşam çizginiz olur. Sıfıra ulaştığında, turu yeniden başlatmanız (veya devam etmek için bir video izlemeniz / jeton ödemeniz) gerekir. Her zaman ateş etmiyorsunuz silahınız tükeniyor. Şarj edilebilmesi için zamana ihtiyacı vardır. Bu yüzden, daha fazla atış yapmak için, silahlarınızı turlardan sonra yükseltmeniz ve bunun için toplanan paraları (tur sırasında kazanılan + tamamlanması için verilen) vermeniz gerekir.

Ayrıca, korsanımızı daha güçlü hale getirmek için silah yükseltmeleri gereklidir. Aynı şekilde, yükseltmeler, düşmanlarınıza atabileceğiniz çeşitli türlerde bombalar olan ekstralara bağlıdır.

Temel olarak konuşursak, zombiler zombilere çok fazla benzemiyorlar – oldukça farklı bataklık yaratıklar. Ancak bu, sunulan ücretsiz çevrimiçi oyunun cazibesini düşürmüyor. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM