REKLAM

Dağdan Aşağı İn

Dağdan Aşağı İn Oyunu Oyna

Dağdan Aşağı İn oyununda dünyanın en yüksek zirvesinde heyecan verici bir yolculuğa başlayın! Görünümü görmek için tırmanmak zor bir işti, ama kim aşağı inmenin daha zor olacağını biliyordu? Dibe giden yolda birçok engel ve tehlikeyle adımınıza dikkat etseniz iyi olur!

Ağaçlar, kuşlar ve nadir çiçekler bu yüksekliklerin güzellikleri arasındadır. Garip bir şekilde, birkaç araba ve aslan gördün. Bu oyunda amacınız, ölmeden olabildiğince dağdan aşağı seyahat etmektir. Neyse ki, bu oyunda tırmanma dişli gerekmez! İnmeye başlamak için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın. En aşağıya doğru giderken, birçok farklı zorluk ve engelle karşılaşacaksınız. Lav blokları, sivri uçlar, arabalar ve aslanlar hemen sizi öldürür, bu yüzden onları pahasına önlemek. Birkaç saniye sonra düşecekleri için kumda yürürken dikkatli olun. Onlara atladıktan sonra TNT blokları patlayacak ve 5 saniye içinde bir şişe panzehir toplamazsanız zehir sizi öldürecek! Daha fazla puan almak için yıldızları toplayın, sandıkları açmak için anahtarları alın ve farklı karakterlerin kilidini açmak için görevleri tamamlayın! İyi eğlenceler!

Bunun gibi daha heyecan verici oyunlar için çevrimiçi beceri oyunları koleksiyonumuzu kontrol ettiğinizden emin olun! Ücretsiz oyunlarımızın tadını çıkarın!

Özellikleri
Renkli ve 3D grafikler
Kilidini açabileceğiniz 100 farklı karakter
Sezgisel kontroller
Bağımlılık yapan ve eğlenceli bir oyun
Seçilecek 2 farklı dünya teması
Kontroller

Bu oyunu oynamak için ok tuşlarını kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM