REKLAM

Küp Şehir Savaşları 2

Küp Şehir Savaşları 2 Oyunu Oyna

Küp Şehir Savaşları 2, 2 oyunculu inanılmaz bir savaş oyunudur! Küplerin yarattığı hayali bir şehirdesiniz! Diğer oyuncularla kafa kafaya mücadele etmeli ve 10 kişiyi öldüren ilk oyuncu olmaya çalışmalısınız. Kurtulan olabilecek misin yoksa öleceksin mi? İyi şanslar!

Savaş oyunu bazen karanlık olabiliyor ama bu oyun pek çoğundan farklı olarak hem eğlenceli hem de eğlenceli! Bu oyunda birbirleriyle zorlu mücadele eden 2 oyuncu olacak! Amacınız her iki oyuncuyu da kontrol etmektir. Silahları, arabaları ve airdropları diğer oyuncudan daha iyi kullanan bir oyuncu bu savaşta savaşı kazanır. Rakibinizin yanı sıra CPU oyuncularla da mücadele edeceksiniz. Savaşı başlatmak için ana menüdeki oynat butonuna tıklamanız gerekiyor. Oyun başladığında tüm şehri göreceksiniz. İlk oyuncunuzu kontrol etmek için WASD tuşlarını kullanabilir ve diğerini kontrol edebilirsiniz ok tuşlarını kullanabilirsiniz. Bir silahla donatılmış oluyorsunuz ve şehrin dört bir yanına dağılmış çeşitli paraşüt damlalarını alarak silahları değiştirebiliyorsunuz. Şehrin etrafında daha hızlı dolaşmak ve rakibinize ulaşmak için arabanıza atlayabilirsiniz. Rakibinin sağlık çubuğunu 10 kez yok eden oyuncu oyunu kazanır. Stratejinizi kullanın ve sizi öldürmeden önce onları ortadan kaldırın!

Küp Şehir Savaşları 2’yi beğendiyseniz, ücretsiz ve çevrimiçi IO oyunları koleksiyonumuza göz atmak için buraya tıklayın!

Geliştirici

Netv, Küp Şehir Savaşları’nı geliştirdi.

Yayın tarihi

Mayıs 2018

Özellikleri

  • 2 kişilik oyun
  • Kullanılacak birden fazla silah
  • Kilidi açmak için farklı öğeler
  • Sezgisel oyun

Kontroller

Oynatıcıyı kontrol etmek için 1 WASD, boşluk çubuğu, sekme ve E tuşunu kullanın. Oyuncu 2’yi kontrol etmek için ok tuşlarını, L, K ve O tuşlarını kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM