REKLAM

Superfighters 3

Superfighters 3 Oyunu Oyna

Superfighters 3 ile nefes kesici bir macera yaşamaya hazır mısınız? Sizi öldürmek isteyen farklı boyut ve özellikteki düşmanlara karşı savaşacağınız unutulmaz bir deneyim sizi bekliyor. Super Warriors’ın gizli arayışına girerek; İstatistiklerinizi etkileyecek ve artıracak, karşınıza çıkan tüm düşmanları yok etmenize yardımcı olacak silah seçeneklerinden size en uygun silah modelini seçin ve düşmanları avlamaya başlayın!

Superfighters maceranızda dinamit kutularına dikkat edin. Çünkü bu kutular vücudunuzda ölümcül yaralara neden olabilir. Maceranızın yarım kalmamasına dikkat edin! Bu macerada asla arkadaşsız kalmayacağım diyorsanız, gerçek takım dediğiniz arkadaşınızla iki oyuncu seçeneği ile savaşmaya başlayabilirsiniz.

“Oynat” butonuna dokunduğunuz anda başlayan bu macerada tek başınıza veya arkadaşınızla birlikte son hayatta kalan kişi olarak oynayabilirsiniz. Oyuna başlamak için yer alan “yukarı, aşağı, sağ ve sol ok tuşlarını” kullanabilirsiniz. Klavyeden Enter tuşuna basarak istediğiniz seçeneği seçebilirsiniz. Aman dikkat edin peşinizdeki takım elbiseli düşmanlarınız siz onları öldürmeden sizi bırakmayacaklar. Oyun sırasında karşınıza çıkan asansörler ile yukarı çıkarak karakter seçip oyunun zorluk derecesini de kendiniz belirleyebilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM