REKLAM

FNAF: UCN Jumpscare Simulator

FNAF: UCN Jumpscare Simulator Oyunu Oyna

Five Nights at Freddy’s kategorisindeki yeni UCN Jumpscare Simulator oyunu sizi kesinlikle korkutacak korkunç bir oyundur bu yüzden 18 yaşından küçükseniz bu oyunu oynamanızı önermediğimizi belirtmek isteriz. Bu oyunu oynamak için önce hoparlörlerinizi açmanız, ardından görmek istediğiniz görüntünün üzerine tıklamanız ve tepkisini duymanız gerekecek.

UCN Jumpscare Simulator oyununda nasıl kazanabilirsiniz?
Kazanmak için, bir saniyeden daha kısa bir sürede ekranda görünen mankenin (FNAF karakteri) dışına tıklamanız gerekecek. Zamanında ekranın kenarına tıklamazsanız oyunun biteceğini ve öleceğinizi fark edeceksiniz ve bu oyuna tekrar başlamak zorunda kalacaksınız. Eğer bu saldırılardan kurtulduysanız, diğer karakterlerle deneyebileceksiniz, böylece bu korku girişimlerine nasıl direnebileceğinizi görebileceksiniz.

Bu oyun hakkında tutkulu olanlar için aşağıdaki seçenekleri düzenleyebileceksiniz:

Zıplama sonrası sesler: Bu seçenek etkinse, size doğru sıçrayan her FNAF canavarından sonra çıkardığı çığlığı duyarsınız, bu genellikle sizi korkutmak için yapılmış özel bir efekttir. Sesi açmaman konusunda seni uyarıyoruz çünkü bu oyun seni korkutabilir!

Loop Jumpscare: Bu seçenek yeni başlayanlar için oluşturuldu, böylece el becerisi iyi olmayanlar bile tüm oyunu yavaşça görebilir ve tepki vermek için daha fazla zamana sahip olabilir.

Müziği Devre Dışı Bırak: Gizemli sesler duymak istemiyorsanız müziği ve özel efektleri devre dışı bırakabilirsiniz.

Bu oyunda Ultimate Custom Night‘taki tüm karakterlerle tanışacaksınız ve en popüler karakterler: Freddy Fazbear, Bonnie, Chica, Foxy, Phone Guy, Mangie, Balloon Boy, Jay-Jay, the Puppet, Shadow Bonnie, Whitered Bonnie, Altın Freddy, Springtrap, Peluş Kapan ve daha nicesi sizi bekliyor. İyi oyunlar dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM