REKLAM

Hoard Master

Hoard Master Oyunu Oyna

Aç bir kara deliğin kontrolünü elinize alın ve Hoard Master’ın düzinelerce eğlenceli seviyesi boyunca her şeyi yutun! Ortalığı kasıp kavurmaya hazır mısın?

Bu oyunda amacınız bir kara deliğin kontrolünü ele geçirmek ve her seviyede mümkün olduğu kadar çok insanı yiyerek yüksek puan kazanmaktır. Her seviyede küçük bir delik olarak başlıyorsunuz. Bitiş çizgisine giderken gücünüzü artırmak için tüketebileceğiniz birçok öğe var. Ancak tüketmeniz gereken tek şey insandır! Yakaladığınız her kişi size bir puan verecektir. Öğeleri yemek, puanınızdan bir puan eksiltecektir. Puan kazandıkça ve kaybettikçe kara deliğinizin boyutu sırasıyla büyüyecek ve küçülecektir. Bitiş çizgisine mümkün olduğu kadar büyük ulaşmak için elinizden gelenin en iyisini yapın, çünkü nihai puanınız bedeninize göre hesaplanacaktır. Tüm bu seviyelerde yolunuzdaki her şeyi süpürüp yok edebilir misiniz?

Benzer bir oyun deneyimi için diğer popüler ve eğlenceli oyunumuz Hole.io‘ya göz atın. Haritaya hakim olmak için tüm şehirleri ve diğer oyuncuları yutun! Eğlence!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM