REKLAM

Lanetli Bebek

Lanetli Bebek Oyunu Oyna

Bu korku oyununun bu yeni versiyonu birçok harika yeniliğe sahip. Yani orijinal The Baby in Yellow’un büyük bir hayranıysanız, bu bölüm tam size göre. Oyun orijinal ürünle aynı mekaniklere sahip. Yeni evde bebek bakıcısı olarak çalışıyorsun. Oynamak için köşedeki listeden çeşitli görevleri tamamlamanız gerekiyor. Bebek bakıcısı olduğunuz için asıl göreviniz evde yalnız kalan küçük çocuğa bakmaktır. Ailesi işe gitti ve sizi çocuklarını eğlendirmeniz, beslemeniz, yıkamanız ve onunla ilgilenmek için her şeyi yapmanız için tuttu.

Oyun sırasında farklı önemli görevleri yerine getirecek ve çocuk uyurken dinleneceksiniz. Endişelenmeyin, kaybolursanız ve bu çocuğun ne istediğini bilmiyorsanız, liste size eylemlerin sırasını söyleyecektir. Ayrıca evde bazı şeyleri arayabilir, odaları keşfedebilir ve koridorlarda yürüyüş yapabilirsiniz.

Oynarken garip şeyler fark etmeye başlıyorsun. Korkunç çocuk sizi sürekli izliyor, rastgele yerlere ışınlanıyor, beklenmedik bir şekilde çeşitli yerlerde ortaya çıkıyor. Hareket etmek için WASD tuşlarını, çevrenizle etkileşime geçmek için fareyi, zıplamak için boşluk tuşunu kullanın. İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM