REKLAM

Minecraft Savaşları

Minecraft Savaşları Oyunu Oyna

Minecraft Savaşları oyunuyla süper heyecan verici bir kübik savaş oyununa başlamaya ne dersiniz? Capture The Gems, Battle Royale ve Free For All gibi farklı oyun modlarında dünyanın her yerinden çevrimiçi oyunculara karşı savaştığınız birinci şahıs nişancı oyunudur.

Capture The Gems oyun modunda, oyuna bir takım halinde başlıyorsunuz ve amacınız Sapphire Gems’i bulmak veya etraftaki oyuncuları yok ederek takımınızın puanını yüze çıkarmak. İlk takım 100 puan alır, bu oyunu kazanır.

Oyun Kontrolleri:
Hareket: “W,A,S,D”
Zıpla: “UZAY”
Envanter: “X”
Çömelme: “C”
Koşma: “SHIFT”
Harita: “TAB”
Aim: “FARE”
Vur: “SOL TIKLAMA”

Battle Royale modunda haritanın üzerine bırakılacak ve erzak arayacak ve haritadaki son durak olmaya çalışacaksınız. Bu modda en son kalan kişi oyunu kazanır.

Herkes İçin Ücretsiz modunda, her yok edildiğinde haritanın bir noktasında ortaya çıkacaksınız ve diğer tüm çevrimiçi oyuncular düşmanınız olacak. Amacınız haritada en çok puanı alan kişi olmaktır.

Oynadığınız her oyunda, sizin veya takımınızın puanına göre bir miktar oyun jetonu kazanacaksınız. Oyundan sonra market alanına gidebilir ve karakteriniz için yeni skinler satın alabilirsiniz. Piyasada çok sayıda silah görünümü ve çok sayıda karakter görünümü var. Tarzınızı diğer oyunculara gösterme zamanı. Savaş başlasın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM