REKLAM

Siren Kafa

Siren Kafa Oyunu Oyna

Gerçekten korkmaya ve farklı bir macera türünde hayatta kalmaya hazır mısınız? Işıkları kapatın, oyunun sesini yükseltin ve tehlikeler ve kötü yaratıklarla dolu büyük bir adada seyahat ederken kendinizi Siren Kafa’da korkunç bir deneyime bırakın!

Efsanelerin dediği gibi: Siren Kafa devasa bir insansı yaratıktır, yani yapısında bir insanı andırır, sadece çok büyük ve kemiklidir ve bir kafa yerine vücuda güçlü bağlarla bağlı birkaç siren vardır. Bir asker olarak asıl göreviniz, takım liderlerinizin adayı güvenli bir şekilde gözlemleyebilmeleri ve adada bir grup canavarın ortaya çıkmasının nedenini bulabilmeleri için adada gözetleme kameraları kurmaktır. Cesur olun, her zaman arkanızı kollayın ve ormanda yürürken aniden sirenlerin kendine özgü sesini duyarsanız, arkanıza bakmadan koşmaya başlasanız iyi olur, çünkü hayatınız gerçekten tehlikede olacak. Kötü düşmanınızı yok edin ve huzurunu yeniden kazanmanın bir yolunu bul!

Siren Kafa Oyunu Nasıl Oynanır?

WASD’ye basarak yürüyün ve fare ile etrafınıza bakın. Manzaraları hedeflemek için RMB’ye ve ateş etmek için LMB’ye tıklayın. Atlamak için Boşluk, çömelmek için C ve çevreyle etkileşim kurmak için E tuşuna basın. Sonra nereye gideceğinizi görmek için Tab tuşunu kullanarak haritayı açın. Selefinin bazı malzemeleri ve önemli eşyaları bıraktığı kabinleri arayın. Radarda kırmızı bir nokta göründüğünde dikkatli olun ve hazırlanın. Sıradan bir iblis olduğu ortaya çıkarsa, onunla yüzleşin ve savaşın. Ancak, Kıyametin habercisiyse, koş ve asla arkana bakma. Korkunç düşmanı imza çağrısından tanımak kolaydır. Ormandan uluyan bir alarm sesi gelmeye başlarsa, bu açık bir işarettir. Amaç, bölgenin çeşitli yerlerine güvenlik kameraları kurmaktır. Ne pahasına olursa olsun kötülükten kaçınırken bu noktalara ulaşmanın bir yolunu bulun.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM