REKLAM

Yeşil Işık Kırmızı Işık 2

Yeşil Işık Kırmızı Işık 2 Oyunu Oyna

Yeşil Işık Kırmızı Işık 2’ta ömür boyu koşmak zorundasın! Sevilen dizi Squid Game oyunları dünyamızda gerçeğe dönüşüyor! Bu muhteşem maceraya katılmaya hazırsan takımını giy ve oyun alanında bize katıl! İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Kırmızı Işık, Yeşil Işık kökenleri bilinmese de nesillerdir oynanmaktadır. Birleşik Krallık’ta Heykeller veya Büyükannenin Ayak İzleri olarak bilinir ve Avustralya, Finlandiya ve İsveç’te popüler bir çocuk oyunudur. Ancak, oyun dünyanın farklı yerlerinde farklı şekilde oynanmaktadır. Oyunun amacı, oyun alanının bir ucundan diğer ucuna (veya tam tersi) çağrılmadan gitmektir, çünkü “Kırmızı Işık!” dan sonra hareket etmeye devam edersiniz. Normalde bu bir çocuk oyunu ama bu sefer işler biraz farklı! Bu versiyonda, bebek “kırmızı ışık” dediğinde hareket eden, onun tarafından vuruluyor! Farenizi kullanarak karakterinizi kontrol edebilirsiniz. Kırmızı ışık anonsunu duyduğunuzda fareyi bırakın ve hareket etmek için sürükleyin. Yapmazsan vurulacaksın! Adrenalin patlamasına hazır mısınız? O zaman keyfinize bakın! ayrılma! İlk raundu geçebilirseniz Squid Game‘in diğer oyunlarını da oynayabilirsiniz!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak ister misin? Öyleyse, ücretsiz ve çevrimiçi 3D oyun koleksiyonumuzdaki farklı zorluklara katılın.

Geliştirici

Luxystech inc. Yeşil Işık Kırmızı Işık 2’i geliştirdi.

Yayın tarihi

18 Ekim 2021

Özellikleri

  • 3D grafikler
  • Eğlenceli oyun
  • Sezgisel kontroller
  • Geçmek için 5 tur

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM