REKLAM

El Hastanesi

El Hastanesi Oyunu Oyna

Az önce çok büyük bir kaza oldu ve bu kaza nedeniyle çok sayıda insan zarar gördü. Hastaların sadece elleri zarar gördü ve El Hastanesine getirildi. Hastanenin başhekimi olarak hastalarını tedavi etmelisin. Masanın üzerinde bazı aletler var, bunları tedavinizde kullanabilirsiniz.

El Hastanesinde, meslektaşlarınıza kendinizi kanıtlama ve onlara dünyadaki en iyi el doktoru olduğunuzu gösterme zamanı. Bu insanlara yardım edebileceğinizi ve acılarını azaltabileceğinizi düşünüyor musunuz?

Şu ellere bak. Oh, çok kötü görünüyorlar. Bütün bu insanlar büyük acı çekiyor olmalı. Onlara hemen yardım etmelisin. Bu oyunda amacınız tüm bu 6 kişiye yardım etmek ve acılarını dindirmek. Bu ilk seferin olsa bile endişelenme. Size yardım etmek için buradayız. Bu oyunun kontrolleri oldukça basit. Oynamak için sadece farenize ihtiyacınız var. Hazırsanız, ilk kişiyle başlayalım! Görünüşe göre cama düşmüş ve şimdi bu nedenle elleri yaralanmış. İlk önce şişmiş parmaklarına buz paketleri koyarak başlayın. Şimdi camı elinden çıkarmak için cımbız kullanın. Yaralarını temizleyin ve yaralarını dikin. Neredeyse bitti. Artık zarar görmüş tırnaklarını onarabilirsin. Aferin! Şimdi sabırla sizi bekleyen diğer hastalara geçebilir ve aynı işlemi tekrarlayabilirsiniz.

Görünüşe göre işinde gerçekten çok iyisin. Yeteneklerinizi başka oyunlarda da kullanabiliriz. Hemen buraya tıklayarak çevrimiçi ameliyat oyunları koleksiyonumuza göz atın ve keyfinize bakın. İyi eğlenceler!

Geliştirici

JulGames, El Doktorunu geliştirdi.

Yayın tarihi

23 Mayıs 2019.

Özellikleri

  • 6 farklı kişi
  • Eğlenceli oyun
  • Kolay kontroller
  • Güzel 2D grafikler

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM