REKLAM

Hazelin Kolu Kırılıyor

Hazelin Kolu Kırılıyor Oyunu Oyna

Bebek Hazel mum boyalarını almak için masaya tırmandı. Kaydı ve elini fena halde acıtarak yere düştü. Derhal tıbbi yardım alması için onu doktora götürebilir misin? Umarım eli kırık değildir! Eli kırılırken acı içinde ağlıyor. Tıbbi tedavi için onunla doktora git. Bebek Hazel, sıvalı elini hareket ettiremez ve rutin faaliyetlerini gerçekleştiremez. İhtiyaçlarını karşılayabilir ve yönlendirme faaliyetlerini gerçekleştirmesine yardımcı olabilir misiniz? Bebek Hazel’e iyi bak ve ona şefkatle davran.

Doktor, Bebek Hazel’in elinden bir röntgen çekti ve dirsek kırığı olup olmadığını doğruladı. Hazel’ın eli çok ağrıyor ve doktorun eline alçı yapmasına izin vermiyor. Bebek Hazel’i elini sıvaması ve ilaç alması için ikna et.

Alçı yapıldı ama sevgili Bebek Hazel elini hareket ettiremiyor. Banyo yapmak ve beslenmek gibi temel ihtiyaçlarını karşılayın. İlaçlarını zamanında verin ve hızlı iyileşmesi için doktor tarafından verilen talimatları izlemesine yardımcı olun.

Üç hafta sonra, Bebek Hazel tekrar kontrol için doktora gider. Doktor ona giderken ihtiyaçlarını karşılayarak Hazel’ı mutlu edin. Umarım kırığı tamamen iyileşmiştir!

Kontroller:
Bebek Hazel ve diğerleriyle etkileşim kurmak için fareyi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM