REKLAM

2 Kişilik Araba Yarışı 2

2 Kişilik Araba Yarışı 2 Oyunu Oyna

Tabii ki, bu gün sizlerle bazı yeni ve harika araba yarışı oyunlarını iki oyuncuda 3d olarak paylaşarak başlıyoruz. Daha önce 2 Kişilik Şehirde isimli oyunda yarıştığınız ve sürdüğünüz, sadece hayal gücünüzün aklına gelebilecek şeyleri yapabileceğiniz bir şehirde tekrardan arkadaşınızla birlikte yarışmak ister misin?

Bu oyunu oynayabileceğiniz birkaç mod var, en önemlisi yarış modudur, geçmeniz için toplam on yarış olacak, onları kazandığınızda farklı ödüller kazanacaksınız. Challenge modu için, bitiş çizgilerini belirli bir süre içinde geçmeniz gereken zaman atak yarışlarına sahip olacaksınız.

Modlardan biri de, araziyi, tepeleri, platformları, rampaları kullanmaya çalışarak şehir içinde sürdüğünüz ve daha sonra hileler ve dublör yapmak için döngüler oluşturduğunuz ve karşılığında puan kazandıran serbest sürüş modudur. Aynı şeyi meydan okuma modu için de yaparsınız, ancak bunları belirli bir zamanda bitirmeniz gerekir, bu yüzden hızlı olmanız gerekir. Elbette kendi başınıza oynayabilirsiniz, ancak 2P modunu oynarsanız, size oyunun temellerini hemen şimdi ve burada öğretmemize izin verin!

Bu oyunu oynayabileceğiniz üç seçenek vardır, ancak her şeyden önce, tek başınıza veya 2P modu için ikinci bir oyuncuyla oynayabileceğinizi bilmeniz gerekir ve bu sizin seçiminizse, Oyuncu 1 W’yi kullanır. , A, S, D tuşları sürmek için, F için NOS, el freni için boşluk, Oyuncu 2 sürmek için okları, NOS için K, el freni için vites kullanıyor.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM