REKLAM

2 Kişilik Formula 1 Yarışı

2 Kişilik Formula 1 Yarışı Oyunu Oyna

2 Kişilik Formula 1 Yarışı, ilgi çekici yarışlara katılmak için arabanızı kontrol etmeniz gereken heyecan verici bir yarış oyunudur. Kazanmak için önce hedefe ulaşın. Bu oyunun heyecan verici yarışların tadını çıkarmak için iki modu vardır: Şampiyona ve Mücadele. Şampiyona modunda diğer oyuncularla yarışlara katılacaksınız. Senin görevin arabayı sürmek ve kazanmak için ilk turları tamamlamak. Mücadele modu, iki kişilik bir yarışa katılmanızı gerektirir. Turları ilk tamamlayan kişi kazanır. Arkadaşlarınızı bu oyuna katılmaya ve keyfini çıkarmaya davet edebilirsiniz.

Ayrıca Bkluran-A5, Bell Rud-S, Pulrari-C4 veya Bell Rud-T gibi benzersiz tasarımlara sahip modern arabalar satın almak için Garaj bölümüne gitmeyi unutmayın. Ayrıca bu bölümde aracınızın motorunu yükseltebilir ve lastikleri değiştirebilirsiniz. Araba yükseltmeleri gereklidir çünkü rakiplerinizi yenmenizi kolaylaştırır. Hızlanma, En Yüksek Hız, Yol tutuşu ve Frenler için istatistikleri yükseltebilirsiniz.

Hızlanmak ve yavaşlamak için W ve S tuşlarına basın. A ve D tuşları ile yönünüzü çevirin. Alternatif olarak, okları da aynı şekilde kullanın. C düğmesine basarak mevcut kamera modları arasında geçiş yapın. Araç sıkışırsa veya bozulursa, konumunu R ile sıfırlayın. Geçici bir hızlanma için Shift tuşuyla Nitro Oksit Sistemini etkinleştirin. Herhangi bir rakipten önce bitiş çizgisini geçmeye çalışın. Başlangıçta, bazı parçalara ve iyileştirmelere erişilemiyor. Yeterince yüksek puanlarla görevleri tamamlayarak kilidini açın.
Son yılların en heyecan verici ve hızlı sanal F1 yarışmasına katılın. Kurulum yapmadan herhangi bir tarayıcıda 2 Kişilik Formula 1 Yarışı oyununu ücretsiz başlatın. İnanılmaz hızlara ulaşın, en zorlu dönüşlerin üstesinden gelin ve zorlu rakipleri geride bırakın.

Gerçekçilik ve eğlence arasında harika bir denge sağlayan erişilebilir oyun
Özel kariyer ve uygulama modları
2 oyunculu bölünmüş ekran desteği
Dünyanın farklı yerlerinde geçen birkaç unutulmaz kurs
Gerçek gibi fizik ve ikna edici görseller
Kapsamlı yükseltme sistemi

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM