REKLAM

3D Trafikte Motosiklet Sürme

3D Trafikte Motosiklet Sürme Oyunu Oyna

Bisiklet sürme oyunlarının en büyük hayranı mısınız? Tipik bir bisiklet yarışı oyununda eğlenmeyi bekleyebileceğiniz pek çok şeyin olacağı yere kesinlikle ulaştınız. 3D Trafikte Motosiklet Sürme katılın ve en sevdiğiniz motosikleti en sevdiğiniz yerde sürmenize izin verin! Bu yepyeni yarış oyunu, aralarından seçim yapabileceğiniz dört harita ve sekiz tür araba modeli içeriyor. Harika bir şehrin kalabalık sokaklarında bisiklet sürmek harika olacak.

Bisikletinizi aldınız ve annenizin izni olmadan onu alıp kalabalık sokaklarda dolaşmaya karar verdiniz. Bisikletinizi alın ve tek yönlü trafikte sürüşten hoşlanıp hoşlanmadığınızı seçin ya da çift yönlü trafik size çok ihtiyaç duyulan adrenalini verecek! Hangi seçeneği tercih ederseniz edin, bu harika html5 motosiklet sürüş oyununda kısa sürede çok eğleneceğiniz ve heyecanlanacağınızdan emin olun.

Genç çocuk Tom, yaz aylarında aile atölyesinde çalıştıktan sonra kendine yeni bir spor araba modeli almayı başardı. Bir motosikletin direksiyonuna oturarak hızını otobanda test etmeye karar verdi. 3D Trafikte Motosiklet Sürme oyununda bu konuda ona yardım etmeniz gerekecek. Otoyolda zıplamak ve gazı itmek, karakteriniz hızla ilerleyeceği şekilde hızını artıracaktır. Ekrana dikkatlice bakmalı ve yoldaki duruma zamanında tepki vermelisiniz. Karşınıza çıkan tüm engelleri geçmeniz ve çarpışmalardan kaçınmanız gerekecek.

3D Trafikte Motosiklet Sürme Nasıl Oynanır?

Grafikleri isteğinize göre düşük, orta veya yüksek tutun! Bisiklet modelini seçin ve ardından ilerlemek için İleri düğmesine tıklayın! Şaşırtıcı 3B yarış mücadelesine girmeden önce Tek Yön, Çift Yön, Zamanlı Saldırı ve Hız Bombası arasındaki aşamayı seçtiğinizden emin olun. Ayrıca aşamayı daha sonra Güneşli ve Gece modu arasında seçmeniz gerekir. Başka bir araçla çarpıştığınızda, oyununuzu kaybedeceksiniz ve ekran size kat ettiğiniz toplam mesafe, ramak kala, 100 / H’nin üzerinde kalmanız ve ters yönde kaç araç geçtiğiniz hakkında bazı bilgiler gösterecek. Minikoyuncu.org’da daha fazla araba hız oyununa ücretsiz ve kurulum gerektirmeden erişmek için takipte kalın! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM