REKLAM

Araba Arabayı Yiyor 3

Araba Arabayı Yiyor 3 Oyunu Oyna

Araba Arabayı Yiyor 3 yer altı mağaralarını ve zindanlarını ziyaret etmeye hazırlanın! Tehlikeli düşmanlar, ölümcül tuzaklar ve birçok zorlukla dolu, popüler serinin bu bölümünde her bir seviyeyi tamamlamak için gerekenlere sahip misiniz?

Yerdeki açıklıktan yeraltı dünyasına düşerken, beklenmeyeni beklemelisiniz. Bu oyunun amacı, her seviyeyi sona ulaşarak tamamlamaktır. Bu oyunda bir aracın kontrolünü ele alıyorsunuz ve WASD veya ok tuşları ile hareket edebiliyorsunuz. Her seviyede olabildiğince çok kırmızı mücevher toplamaya çalışmalısınız. Bunlar, yükseltme satın almak ve istatistiklerinizi iyileştirmek için kullanılabilir. Eğer ölürsen, seviyenin başından başlaman gerekecek. Düşman araçlarını üzerlerine bomba atarak öldürebilirsiniz. Bu size ekstra puan verecektir. Tuzaklardan kaçmak ve engellerden kaçınmak için turbo güçlendirmeyi de kullanabilirsiniz. İyi şanslar!

Arabalarla oynamaktan hoşlanıyor musunuz? Öyleyse, buraya tıklayarak ücretsiz çevrimiçi araba oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın. Zevk almak!

Geliştirici

SMOKOKO LTD, Araba Arabayı Yiyor 3’ü geliştirdi.

Yayın tarihi

28 Kasım 2019

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • Tamamlanacak çok sayıda seviye
  • Sezgisel kontroller
  • Eğlenceli oyun
  • Kilidini açıp kullanabileceğiniz 5 farklı gadget
  • Kullanılacak 5 farklı bomba türü

Kontroller

Aracınızı hareket ettirmek için ok tuşlarını veya WASD tuşlarını kullanın. Turbo için X tuşuna ve bomba atmak için SPACE BAR tuşuna basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM