REKLAM

Araba Park Etme 2024

Araba Park Etme 2024 Oyunu Oyna

Araba Park Etme 2024 oyununda aynalarınızı kontrol edin ve engellere dikkat edin! Bu oyunda sürüş ve park etme becerilerinizi test edeceksiniz. Dar alanlarda manevra yapıp aracınızı kusursuz bir şekilde park edebiliyor musunuz?

Bu oyunda amacınız arabanızı yolunuza çıkan hiçbir şeye çarpmadan park yerine sürerek her bölümü tamamlamaktır. Yüzlerce seviye var, bu yüzden çevrenizi kontrol edeceğiniz uzun bir yolculuk sizi bekliyor. Oyuna başladığınızda oynamak için bir araç seçebilirsiniz ancak başlangıçta yalnızca tek bir seçeneğiniz vardır. Oynadıkça kazanacağınız paralarla ikinci arabanın kilidini açabilirsiniz. Her seviyede trafik konileriyle çevrelenmiş bir yola yerleştirileceksiniz. Arabanızı yavaşça belirlenen park alanına sürmek için WASD tuşlarını kullanın. Keskin dönüşlere dikkat edin. Herhangi bir kazayı önlemek için aracınızı buna göre düzenleyin. Engellere tek bir dokunuşunuz bile bölümü kaybetmenize neden olacak ve yeniden başlamak zorunda kalacaksınız. İlk birkaç seviye kolaydır ancak oyunda ilerledikçe işler daha da zorlaşacaktır. İyi şanlar!

Park Oyunları kategorimiz denemeniz için birçok zorlu ve eğlenceli oyun sunuyor! Çeşitli park etme senaryolarıyla başa çıkıp çıkamayacağınızı görmek için koleksiyonumuzu ziyaret edin! İyi eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM