REKLAM

Araç Simülatörü

Araç Simülatörü Oyunu Oyna

Araç Simülatörü oyununda etrafınızdaki en büyük sürücü sizsiniz ve size dünya çapında bir dizi görev veriliyor. Bu görevleri yalnızca siz tamamlayabilirsiniz. Şimdi, sürüş becerilerinizle para kazanırken dünyayı dolaşmaya hazır olun!

Bu oyunda, tamamlamanız için size verilecek görevler nedeniyle dünyayı dolaşma şansına sahip olacaksınız. Görevlerin çoğu, dünyayı dolaşmayı ve tehlikeli bir planın parçası olarak bir varış noktasına ulaşmayı içerir. Görevleri ne kadar iyi tamamlarsanız o kadar çok para kazanırsınız. Bu, yeni arabaların ve keşfedilecek yeni yerlerin kilidini açma şansına sahip olacağınız anlamına gelir. Her görev için, hedefinizi bulmanıza yardımcı olacak takip etmeniz için bir harita verilecektir. Ayrıca, ekranın sol üst köşesindeki zamanlayıcıdan geri sayımı kontrol edebileceğiniz her görev için bir zaman sınırınız olacak. Arabayı sürmek için ekrandaki gaz ve fren pedalına tıklayabilirsiniz. Ekrandaki sol ve sağ oklarla arabayı döndürmeniz gerekecek. Şimdi, hedefiniz için her zaman haritayı takip edin ve verilen süre içinde tüm görevleri bitirmeye çalışın!

Bu oyundaki gibi zamana karşı yarışmaktan hoşlanıyorsanız, ücretsiz ve çevrimiçi araba oyunları koleksiyonumuza göz atmalısınız.

Geliştirici

GameL, Araç Simülatörünü geliştirdi.

Yayın tarihi

02 Aralık 2021

Özellikleri

  • 3D gerçekçi grafikler
  • Sınırlı bir süre içinde tamamlanması gereken görevler
  • Kilidi açmak için çeşitli yerler
  • Sürmek için bağımlılık yapan yol haritası
  • Kilidi açılacak arabalar

Kontroller

Arabayı kontrol etmek için ekrandaki pedalları ve okları kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM