REKLAM

Arka Bahçeye Araba Park Etme

Arka Bahçeye Araba Park Etme Oyunu Oyna

Arka Bahçeye Araba Park Etme oyununda modifiye edilmiş bir motorla eski bir güçlü arabayı sürecek ve park edeceksiniz, bu da kulağa hoş geliyor. Uzun rampalarda, virajlı yollarda ve dar alanlarda, kaputunu çizmeden veya zarar vermeden kullanacaksınız. Basit kontroller ve üstesinden gelinmesi gereken birçok görev ve seviye ile bu araba park simülatöründe sürüşünüzü kesinlikle geliştireceksiniz. Bu yüzden, ok tuşlarını kullanarak arabayı çok fazla devirmemeye çalışın ve son derece ayrıntılı seviyelerin tadını çıkarırken kas arabasını yavaşça sürün. Arka Bahçeye Araba Park Etme aynı zamanda web sitemizde ücretsiz olarak sunulan harika oyunlarla araba oyunları kategorimizde ücretsiz bulabileceğiniz en iyi seçilmiş 3D oyunlarımızdan ve park oyunlarımızdan biridir.

2021’den itibaren WebGL teknolojisi ile geliştirilen Park oyunu size en iyi sürüş oyunu deneyimini yaşatıyor. Ayrıca, indirme gereksinimi olmadan herhangi bir tarayıcı cihazında çalışırken sorunsuz animasyonların keyfini çıkarabilirsiniz. Sınırlı bir süre içinde mükemmel park yeri yaparken en iyi görüntüyü elde etmek için kamera açısını sürmek / dengelemek ve değiştirmek için ok tuşlarını ve fareyi kullanın. Park yerinden herhangi bir arabaya veya nesneye çarpmamaya çalışın. İyi eğlenceler dileriz!

Oyun arayüzünde gezinmek ve en iyi görüntüyü elde etmek için kamerayı farklı bir açıyla yakınlaştırıp döndürmek için fareyi kullanın.
Arabaları sürmek için Ok tuşlarını veya W, A, S, D kullanın. Ve el freni için boşluk tuşunu kullanın.

İçerik derecelendirme

Herkes, Pegi 5

Özellikleri

  • 3D gerçekçi bir araba park oyunu simülatörünün keyfini çıkarın.
  • Harika 3D grafikler, ayrıntılı araçlar, yollar, şehirler, engeller ve daha fazlası.
  • 20 seviye son derece zor seviyeler.
  • Oyun seviyeleri engellenmedi.
  • Tam ekran modu.
  • Gerçekçi araba fiziği, yol tutuşu, motor sesi ve daha fazlası.
OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM