REKLAM

Asphalt 9: Legends

Asphalt 9: Legends Oyunu Oyna

İnternetteki en iyi yeni araba yarışı oyunlarının her zaman inanılmaz bir zaman geçirmeniz için buraya getirildiğini bilmek büyük bir zevk, özellikle de bunun gibi yüksek kaliteli oyunlara sahipse, yeni ve 3 boyutlu olan Asphalt 9: Legends adlı harika oyun, harika arabalara ve yarışmanız için daha heyecanlı parkurlara sahip.

Oyuncu adınızı ve kullanmak istediğiniz plakayı seçerek başlayın. Sadece bir model araba ile başlıyorsunuz, ancak ne kadar çok yarış kazanırsanız, karşılığında o kadar çok para alırsınız ve bu para daha yeni ve daha hızlı arabalar satın almanız için kullanılabilir, böylece tüm yarışçıları yenebilirsiniz çizginin aşağısında buluşacaklar.

Tek Oyuncu modunda yarışabilir ve daha sonra Çok Oyunculu modun kilidini açabilir ve dünyanın her yerinden oyunculara karşı mücadele edebilirsiniz. Yarışabileceğiniz ilk mod, diğer arabalara karşı basitçe tur attığınız ve sonlarında bitiş çizgisini geçen ilk kişi olmaya çalıştığınız devre modudur.

Ayrıca seviyeyi kazanmak için bir turu belirli bir sürede bitirmeniz gereken LAP KO modu da var. Bir hayalet arabaya karşı oynadığınız ve pistte zamanını geçmeye çalıştığınız Hayalet Modunu da oynayın. Ayrıca, birbiri ardına kontrol noktasına ulaşmanız gereken Hız Tuzağı modunu veya Kontrol Noktası modunu da deneyebilirsiniz.

Elbette, arabanızla yarışmak, yön tuşlarını kullanmak, hızlanmak ve fren yapmak için basitçe yapılır. Hepinize bol şans ve iyi eğlenceler dileriz!

Nasıl oynanır?
Okları kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM