REKLAM

Burnin’ Rubber Crash n’ Burn

Burnin’ Rubber Crash n’ Burn Oyunu Oyna

Arabanıza atlayın ve Burnin Rubber Crash N Burn’de şehri yok edin! Bu çılgın şehirde inanılmaz bir deneyim sizi bekliyor.

Harika grafiklere sahip bu 3D oyunda tamamlamanız gereken 25 görev olacak. Sahip olacağınız arabalar, flaş patlaması ve ekstra turbo hız gibi en iyi özelliklere sahip olacak. Bu inanılmaz harika özelliklerle, bu 25 görevi tamamlamanız birkaç dakika meselesi olacak. Sadece sokaklarda olabildiğince hızlı dolaşın ve yok etmeniz söylenen nesneleri veya arabaları avlayın. Bu kadar hızlı olduğunuzda, etraftaki şeylere çarpmanız çok doğal. Yine de endişelenme. Sadece arabanızı patlamadan uzak tutmaya çalışın ve güvende olacaksınız. Aslında etrafınızdakilere verdiğiniz her hasar için size ekstra jeton ödenecek. Gadget’larınızı yükseltmek ve daha havalı arabaların kilidini açmak için bu paraları kullanmaktan çekinmeyin.

Geliştirici

Xform, Burnin Rubber Crash N Burn’ü geliştirdi.

Yayın tarihi

21 Ocak 2022

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Ekranda yardımcı yol haritası
  • Farklı kalitede grafik seçenekleri
  • Kilidi açılacak araçlar ve yeni arabalar

Kontroller

Arabayı sürmek için bilgisayarınızın WASD veya yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Arabanızın silahlarını ateşlemek için Z tuşunu ve hızınızı artırmak için X tuşunu kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM