REKLAM

CarX Highway Racing

CarX Highway Racing Oyunu Oyna

CarX Highway Racing’de yola çıkın! Harika bir araba seçiminiz ve önünüzde harika bir yolculuk var, bu yüzden en iyi sürücü olmak için gaz pedalına tutunmaya devam edin.

Sizi dünyanın bu yeni boyutuna götürecek 3 boyutlu grafiklere sahip bu yarış oyununda, olabildiğince hızlı gitmenin sonsuz olasılığının tadını çıkarabilirsiniz. Arabanızı seçin ve kazandığınız parayla da inanılmaz derecede daha iyi arabaların kilidini açın. Tek yönlü bir yolda, iki yönlü bir yolda veya bir zamanlı saldırı modunda sürmeyi seçebilirsiniz. Bu modların her biri için Grand Canyon, Santa Monica veya Bryce Canyon gibi manzaraların keyfini çıkarabilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin, hızlı ve dikkatli sürerek bu yollardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Yanlışlıkla birine vurursanız başarısız olacağınızı unutmayın. Şimdi, ne kadar ileri gidebileceğinizi görelim!

Bu eğlenceli 3D oyunu beğendiyseniz, devam edebilir ve ücretsiz ve çevrimiçi araba oyunları koleksiyonumuzdan benzer şekilde heyecan verici diğer birçok oyuna göz atabilirsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM