REKLAM

Casus Araba

Casus Araba Oyunu Oyna

Casus Araba’da kendinizi aksiyonun tam ortasında bulacaksınız! Gizli organizasyonunuzun en iyi casuslarından biri olarak, gizli bir laboratuvardan değerli kristali kurtarmakla görevlendirildiniz. Zırhlı arabanıza atlayın, tehlikeli yollardan geçin ve hedefinize ulaşana kadar rakiplerinizi yenin! Her bir düşmanınızdan kaçarak yeteneklerinizi kanıtlayabilir ve onlara durdurulamaz olduğunuzu gösterebilir misiniz?

Düşmanlarınız geleceğinizi biliyor ve durdurmak için her şeyi yapacaklar. Bu oyunun amacı, size verilen her görevi öldürülmeden tamamlamaktır. Bu oyunda her biri 3 seviyeli 4 görev var. Bir seviyeyi tamamlamak için sona ulaşana kadar hayatta kalmalısın. Ekranın altında ilerleme çubuğunuzu görebilirsiniz. Düşmanlarınız size sürekli saldırır ama kendinizi savunabilirsiniz. Roketlerden silahlara, rakiplerinizi yenerek kazandığınız paralarla arabanıza farklı silahlar ekleyebilir ve kilidini açabilirsiniz. Ekranın sol üst köşesinde, seviyede topladığınız para miktarını ve sahip olduğunuz roket sayısını görebilirsiniz. En üstte arabanızın sağlığı ve nitro seviyeleri bulunur. Tüm görevleri tamamlayabilir misin?

Oyunlarımızda farklı araçları sürmek için sürücü belgesine ihtiyacınız yok! Araba sürme oyunlarımızı kontrol etmek için buraya tıklayın. İyi eğlenceler!

Yayın tarihi
Mayıs 2018

Özellikleri
Oynanacak 4 farklı görev
Tamamlanacak 12 farklı seviye
Kazanılacak 15 başarı
Arabanız için farklı silahlar ve yükseltmeler satın alabileceğiniz oyun içi bir mağaza
Kontroller
Aracınızı kontrol etmek için ok tuşlarını veya WASD tuşlarını kullanabilirsiniz. Roketleri fırlatmak için Z tuşuna ve hız artışınızı kullanmak için X tuşuna basın. Atlamak için ARA ÇUBUĞU kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM