REKLAM

Devrim Yarışları

Devrim Yarışları Oyunu Oyna

Devrim Yarışları oyunu ismini elli yıl önce Türkiye’de yapılmış bir arabadan alıyor. Bu oyunda elli yıl önce aslında çok lüks arabalar olan eski ama hızlı arabalarla yarışacak ve Devrim Yarışları oyununun turnuvasında galip gelmeye çalışacaksınız. Yarışlardan kazandığınız paranın bir kısmını ödeyerek farklı nostaljik yarış arabalarına sahip olabilirsiniz. Hadi gelin ve 50’lerde yarışalım!

Eleme, her turdan sonra son yarışçının elenmesi anlamına gelir. Toplamda seçilebilecek 10 farklı araç olacak. Bunların her birinin farklı istatistikleri ve benzersiz yetenekleri vardır. Basitçe, her yarışın bireysel olduğunu ve her arabanın biraz farklı olduğunu söyleyebilirsiniz.

Burada deneyebileceğiniz iki yarış modu var. Bunlardan birine Kariyer deniyor ve buradaki oyuncunun asıl amacı rekabetçi bir yarış ringine girmek, turnuvaları kazanmak, para kazanmak ve yeni araçlar satın almak. İkincisi Serbest Sürüş olarak adlandırılır ve orada kimseyle rekabet etmenize gerek yoktur. Sadece arabalara binin, şehrin sokaklarını kontrol edin ve eğlenin. Sürüş becerilerinizi geliştirin ve arkanızı kollamak için küçük bir aynanın yanı sıra yola da göz atın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM