REKLAM

Drift Arabası

Drift Arabası Oyunu Oyna

Drift Arabasında ne kadar iyi sürdüğünüzü görelim! Eğlenceli bir oynanış ve güzel 3D grafiklere sahip bu oyun, istediğiniz kadar sürüklenebileceğiniz çok sayıda eğlenceli ve boş yollar sunuyor. Yeteneklerinizi test etmeye hazır mısınız?

Hıza ihtiyaç duyuyorsanız, doğru yere geldiniz. Motoru çalıştırın, gazı döşeyin ve direksiyon simidine beyaz eklemeye hazırlanın. Bu oyunda amacınız olabildiğince çok puan kazanmak ve drift yaparak seviye atlamak. Arabayı hareket ettirmek için WASD tuşlarını kullanabilirsiniz. Kullanabileceğiniz 7 farklı araba var ancak 6 tanesini seviye atlayarak açmanız gerekiyor. Ayrıca oyunda ilerledikçe 3 haritadan 2’sinin kilidini açabilirsiniz. Oyuna başladığınızda yapmanız gereken şey basit. Zamanlayıcı sona ermeden önce olabildiğince uzun süre drift yapmanız ve seviye atlamak için puan almanız gerekir. Ne kadar zamanınız kaldığını ekranın sol üst köşesinde ve ilerlemenizi ekranın sağ üst köşesinde görebilirsiniz. Daha fazla puan almak ve hızlı bir şekilde seviye atlamak için sürüklenmeyi olabildiğince uzun süre korumaya çalışın. Bu oyunda tüm arabaların ve haritaların kilidini açabileceğinizi düşünüyor musunuz?

Bunun gibi başka bir heyecan verici oyun oynamak için şimdi MinikOyuncu’da Öfkeli Drift‘e göz atmalısınız. İyi eğlenceler dileriz!

Geliştirici

AdoLuxGames, Drift Arabasını geliştirdi.

Yayın tarihi

6 Temmuz 2018

Özellikleri

  • Sezgisel kontroller
  • Kilidi açılacak başarılar
  • Kilidi açmak için farklı arabalar
  • Kilidi açmak için 3 farklı parça

Kontroller

Aracınızı kontrol etmek için WASD tuşlarını kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM