REKLAM

Drift Canavarı Türkçe

Drift Canavarı Türkçe Oyunu Oyna

Drift Canavarı Türkçe, harika grafikler ve en gerçekçi fiziğe dayanan, iyi bilinen drift temalı bir yarış oyunudur. Lastikleri yakmanın ve asfaltta siyah izler bırakmanın zamanı geldi! Hazır mısın?

Sadece büyük bir parayla açılabilen 12 farklı ve benzersiz parçadan oluşan uzun bir oyun kariyerinden geçmeniz gerekiyor. Drift için, aralarından seçim yapabileceğiniz 20 farklı yarış arabası var: Rus VAZ, Amerikan güçlü arabaları, Avrupa ve Japon spor arabaları. Bu arabaların her biri drift yapmak için özel olarak donatılmıştır ve kendine has özelliklere sahiptir. Araba ne kadar pahalıysa, kullanımda o kadar güçlü ve daha iyidir. Arabaların her biri, yeni tekerlekler takarak, gövdeyi parlak renklerden birinde yeniden boyayarak ve güzel bir çıkartma seçerek ayarlanabilir.

Oyun parkurları çok güzel ve farklı hava koşullarına sahip, bu da oyunu daha da ilginç kılıyor. Kar, çöl, sanayi bölgesi, şehir haritası, köy, hız treni, tünel, dağlar, slalom ve hatta otoyol gibi alanlarda drift yapmanız gerekiyor. Drift becerilerinizi geliştirin ve mümkün olduğunca çok puan toplamaya çalışın. Her bir driftiniz ne kadar uzun olursa, çarpma o kadar büyük olur, bu da birçok kat daha fazla puan alacağınız anlamına gelir. Her yarışın sonunda toplanan tüm puanlar altın paraya dönüştürülecektir. Yolun kenarları boyunca sürüklenmeler yaparak, kenar için ek para kazanırsınız.

Yarış becerilerinizi gösterin ve en fazla puanı kazanmak ve dünyadaki tüm sürücüler arasında ilk sırada yer almak için maksimuma doğru ilerlemeyi öğrenin. Tüm oyunu tamamlayabilecek, tüm parkurları açabilecek ve mevcut tüm arabaları satın alabilecek misiniz? Hadi oynamaya başlayalım!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM