REKLAM

Drift Şehri

Drift Şehri Oyunu Oyna

Drift Şehri, büyük bir şehirde kullanacağınız arabalarla ilgili harika bir oyundur. Burada çok güzel duygular yaşayacaksınız. Her araba drift için ayarlanmıştır, bu yüzden arabanız için yeni lastikler alın! Gerçek bir drift kralı olmaya çalışın. Yavaş yavaş kendinize yeni, daha güçlü arabalar satın alarak oyunda ilerleyeceksiniz. Şehre “Drift Şehri” denmesinin bir nedeni var, gece yarışları dünyasına dalmaya hazır olun. Şehirdeki en iyi yarışçılara karşı savaşın.

Nasıl oynanır?
Emniyet kemerinizi bağlayın ve yarışa başlayın! Başlangıç ​​olarak, yolculuğunuzun başlayacağı sadece bir araba size uygun olacak. Yavaş yavaş, seviye atlayarak ilerlemeye başlayacaksınız. Ama parasız yeni arabalar nasıl açılır? Çok basit, drift için drift puanları alacaksınız, 1 puan = 1 jeton eşdeğer. Her seviyede, bu noktalardan belirli sayıda toplamanız gerekir, bir sonraki seviyeye geçmek için bu gereklidir. Şehirde dolaşın, daha da fazla bonus bulun.

Kamera görüntüsünü değiştirin, daha aşırı istiyorsanız, birinci şahıs kamerayı açın, burada %100 adrenalin sağlayabilirsiniz. Çok uzaktaki bir kamerayı veya arabanın yandan görünümünü seçebilir, size en uygun olanı seçebilirsiniz. İyi şanlar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM